• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर ★   गृहमन्त्री लामिछानेमाथि छानबिन गर्न राप्रपाको माग ★   पृथ्वीको तापक्रम १.५ डिग्री माथि बढ्न नदिन सबैको पहल आवश्यक ★   श्रीराम चिनी मिलको समस्या समाधान गर्न कार्यदल ★   गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्ध रिट दर्ता गर्न सर्वोच्चको आदेश ★   सन्दीपलाई लिएर क्यान सचिव पारस अमेरिकी दूतावासमा ★   राज्यका निकायप्रति नागरिकको विश्वास बढाउन सकिएन स्वतः बढ्ने निरासाले आक्रोश जन्माउँछ: गृहमन्त्री लामिछाने

सुशान्त जस्तै आत्महत्या गर्न चाहन्थे विवेक ओबेरोयएजेन्सी । बलिउड अभिनेता विवेक ओबेरोय दिवंगत अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुतको अन्त्येष्टिमा सहभागी २० जनामध्ये थिए । हालै ह्युमन्स अफ बम्बेलाई दिएको एक अन्तर्वार्तामा विवेकले सुशान्त र मानसिक स्वास्थ्यको बारेमा कुरा गरेका थिए । विवेक आफैं पनि खराब समयबाट गुज्रिएका छन्, जब उनले सुशान्त जस्तै मर्ने सोचेका थिए ।

विवेक ओबेरोयले अन्तर्वार्तामा भने, ‘मैले सुशान्तलाई भेटेको थिएँ, उनी राम्रो, प्रतिभाशाली व्यीक्त थिए । उनको निधन चलचित्र क्षेत्रको लागि ठूलो क्षति हो । इमानदारीपूर्वक भन्नुपर्दा, मेरो जीवनमा एकदमै अँध्यारो चरण आएको छ, विशेष गरी जब व्यावसायिकदेखि व्यक्तिगतसम्म सबै खराब हुँदै गइरहेको थियो । सुशान्तले जे गरे मैले सोचेको थिइनँ भन्ने होइन ।’

सुशान्तको अन्त्येष्टिको बारेमा थप कुरा गर्दै उनले भने, ‘सुशान्तको अन्त्येष्टिमा २० जना मात्रै आउन अनुमति दिइएको थियो र तीमध्ये म पनि एक थिएँ । बुबाको रसाएको आँखा देखेँ । सुशान्तलाई हेरेर म मात्र सोचिरहेको थिएँ साथी, तिमि जाँदा के भयो, तिमीलाई माया गर्ने मान्छेको हालत कस्तो छ, त्यो देख्न पाए हुन्थ्यो भने, तिमीले कहिल्यै यस्तो कदम चाल्ने थिएनौं ।’

विवेक थप भन्छन्, ‘आफ्नो दिमागमा सबै कुरा छिटो चलाउनुहोस्, सोच्नुहोस् कि तपाइँ आफ्नो जीवन समाप्त गरेपछि तपाईलाई माया गर्ने मानिसहरूलाई के गर्नुहुन्छ । तपाईं आफ्ना प्रियजनहरूलाई पीडा दिन चाहनुहुन्न । प्रेम र प्रकाश तिर जानुहोस् । म भाग्यमानी थिएँ कि मसँग घर र परिवार थियो जसले मलाई त्यस समयमा समर्थन गर्यो । भुइँमा बसेर आमाको काखमा टाउको राखेर बच्चाझैँ रोएँ ।’

विवेक ओबेरोयले २ वर्षको ब्रेकपछि रोहित शेट्टीको सिरिज द पुलिस फोर्सबाट कमब्याक गरेका छन् । यो सिरिज १७ जनवरीमा अमेजन प्राइममा रिलिज भएको थियो । सिरिजमा विवेकसँगै शिल्पा शेट्टी र सिद्धार्थ मल्होत्रा ​​पनि महत्वपूर्ण भूमिकामा छन् ।