• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री ★   संविधान संशोधन गर्नुपरे सबै दलको सहमति लिने प्रयास हुन्छः योगेश भट्टराई

‘आर्टिकल ३७०’ ले दोस्रो दिन ९.८ करोड कमायोएजेन्सी । यामी गौतम अभिनित फिल्म ‘आर्टिकल ३७०’ ले रिलिजको दोस्रो दिन सकारात्मक ‘वर्ड अफ माउथ पब्लिसिटी’को ठूलो फाइदा उठाएको छ । पहिलो दिन ६ करोड १२ लाखको व्यापार गरेको यो फिल्मले दोस्रो दिन ९ करोड ८ लाख रुपैयाँ कमाएको छ ।

योसँगै यो फिल्मको कुल कलेक्सन १५ करोड २० लाख पुगेको छ ।

यामी अभिनित फिल्म ‘आर्टिकल ३७०’ यो वर्ष रिलिज हुने महिला केन्द्रित फिल्मका लागि बेन्चमार्क साबित भएको छ । ओपनिङ दिनमा ६ करोड १२ लाखको व्यापार गरेको थियो ।

चलचित्रले यो कलेक्सन सिनेमा प्रेमी दिवसमा गरेको थियो जब टिकटको मूल्य मात्र ९९ रुपैयाँ थियो । आगामी दिनमा यो चलचित्रले धेरै कमाईको रेकर्ड तोड्नेमा व्यवसायीहरु आशावादी छन् ।