• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हामी बिरुद्ध षड्यन्त्रका तानाबाना बुनिँदैछन्: अध्यक्ष नेपाल ★   विमान दुर्घटनाबारे गहन अध्ययन गर्न र मृतक परिवारलाई क्षतिपूर्ति दिन सरकारसँग नेकपा एसको माग ★   सडक स्तरोन्नति सुरु भएसँगै कोदारवासी खुसी ★   डेङ्गीका बिरामी बढेपछि सङ्खुवासभाका अस्पतालमा शय्या अभाव ★   राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको केन्द्रिय समितिको बैठक जारी ★   पेरिस ओलम्पिक: खेल बराबरमा सकिएको दुई घण्टापछि मोरक्कोसँग अर्जेन्टिना पराजित ★   स्वास्थ्य मन्त्रीद्वारा सौर्य एयर दुर्घटनाप्रति दु:ख व्यक्त ★   सिमलताल दुर्घटना: कार्यदलले ११ दिनमा पनि सकेन काम, थप सात दिन माग ★   काँकडभिट्टाबाट आठ करोडको जडीबुटी निर्यात ★   एकैदिन २४ सयले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा हुँदैछ कारोबार?

लुम्बिनीमा रास्वपाको दवाब यात्राकाठमाडौँ । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा)ले राष्ट्रव्यापी दवाब योजना अन्तरगत लुम्बिनी बिकास गुरुयोजनाका काम समयमै सम्पन्न गर्न ध्यानकर्षण गराएको छ ।

अभियानको पार्टी रास्वपा सभापति रवि लामिछानेले लुम्बिनीको १२ नं गेटमा बाट सुभारम्भ गर्नुभयो । करिब ६ किलोमिटर पैदल यात्रा पछि ५नंम्बर गेटमा पुुगेर कार्यक्रम समापन हुने छ ।

अभियान अन्तरगत शान्तिको सन्देश दिन मायादेबी मन्दिरमा परेवा उडाउने कार्यक्रम पनि रहेको रास्वपाले जनाएको छ । दबाब यात्रामा बिकास निर्माण तिब्रता दिनु पर्ने समयमै काम सम्पन्न गर्नुपर्ने , अनियमितता रोक्नु पर्ने माग गरिएको छ ।