• ११ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Feb 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आइतबारदेखि देशभर दादुराविरुद्ध खोप अभियान, काठमाडौँका छ लाख बालबालिका समेटिँदै ★   प्रतिनिधिसभाको बैठक आज पनि बस्दै, एमाले झन् आक्रामक बन्ने ★   नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले माग्यो कर्मचारी, कुन–कुन पदमा खुल्यो जागिर ? ★   जग्गा प्राप्तिका लागि काभ्रेका तीन हजार भूमिहीनको आवेदन ★   देशका लागि ५० गोल पूरा गरेपछि के भन्छिन् ‘साम्बा’ ? ★   तीन वर्षअघि सन्यास लिएका टोनी क्रुस जर्मन टोलीमा फर्किए ★   चन्द्रागिरि डाँडामा हिउँ -फोटो फिचर ★   विश्वकप लिग–२ः नामिबिया र नेदरल्याण्ड्स भिड्दै ★   नेपालमा जल, जङ्गल र जमिनको उपयोग ★   महासमितिले कांग्रेसको नीति बनायो कि भत्कायो ?

पानी ओसिएपछि प्रियंका चोपडाले छोडिन् १६६ करोडको आफ्नो बंगलाएजेन्सी । अभिनेत्री प्रियंका चोपडा र उनका पति निक जोनसले आफ्नो एलए घर छोडेका छन् । यो बंगला यो जोडीले सन् २०१९ मा करिब २ करोड डलर अर्थात १६६ करोड भारुमा किनेका थिए ।

यदि रिपोर्टहरूको विश्वास गर्ने हो भने, प्रियंका र निक यस सम्पत्तीमा पानीको क्षतिको कारण समस्याको सामना गरिरहेका थिए ।

पाइप चुहावटका कारण उनको घरको भित्तामा ओसिलोपन देखिन थालेको छ । त्यसैले दम्पतीले यो घर छोड्नुपरेको थियो । यस विषयमा उनले सम्पत्ति व्यवसायीविरुद्ध मुद्दा समेत दायर गरेका छन् ।

यस घरमा प्रियंका चोपडा आफ्ना पति निक जोनस र छोरी मालतीसँग बस्छिन् । यस लक्जरी सम्पत्तीमा ७ शयनकक्ष, ९ बाथरूम, तापमान नियन्त्रित वाइन सेलर, शेफको किचन, होम थिएटर, बलिङ्ग गल्ली, स्पा, स्टीम शावर, जिम र बिलियर्ड कोठा छ ।

बेच्ने व्यक्तिलाई दम्पतीले मुद्दा हालेका छन् । यसरी चुहावटको समस्याले मानिसको स्वास्थ्यमा असर पार्ने र स्वास्थ्य बिग्रन सक्ने प्रियंका बताउँछिन् । रिपोर्टका अनुसार प्रियंका र निकले मे २०२३ मा घर बेच्ने बिक्रेताविरुद्ध मुद्दा हालेका थिए ।

जबदेखि सम्पत्ति खरिद गरिएको थियो, त्यहाँ स्पा र पूलमा समस्याहरू थिए । घरका धेरै भागमा काईको समस्या पनि देखिन्थ्यो । त्यसयता घरको बार्बेक्यु क्षेत्रमा पानी चुहने समस्या पनि सुरु भएको थियो ।