• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

महिला उद्यमी महासंघका पदाधिकारी र पाकिस्तानी राजदूतबीच भेटवार्ताकाठमाडौं । महिला उद्यमी महासंघ नेपालका पदाधिकारीले नेपालका लागि पाकिस्तानका राजदूत अबरार एच हाशमीसँग भेटवार्ता गरेका छन् ।

राजदूत हाशमीको महिला उद्यमी महासंघ नेपालसँग निकै उपयोगी अन्तर्क्रिया भएको दूताबासले जनाएको छ । राजदूत हाशमीले
महासंघको कार्यले देशभित्र र बाहिर महिला उद्यमीहरूको सञ्जाल विस्तार भएको जनाउनु भएको छ ।

आगामी अप्रिलमा महासंघले आयोजना गर्ने एक्सपोमा सहकार्य गर्ने समेत राजदूत हाशमीले बताउनु भएको छ ।