• ११ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Feb 23 2024
  •   Unicode
Logo

प्रियंका चोपडाका पति निक जोनसलाई मुम्बई एयरपोर्टमा किन रोकियो ?एजेन्सी । ग्लोबल आइकन प्रियंका चोपडाका पति निक जोनस आफ्ना भाइहरूसँग भारत आएका छन् । निक र उनका भाइहरूले मुम्बईमा आफ्नो पहिलो कन्सर्ट गरे । उनी हिजो राति अमेरिका प्रस्थान गरेका थिए । जानुअघि उनलाई विमानस्थलमा रोकिएको थियो ।

निक जोनसको ‘जोनस ब्रदर्स’ नामको म्युजिकल ब्यान्ड छ । संसारभरका कन्सर्टमा आफ्नो आवाजको जादू देखाउने निक विवाहपछि पहिलो पटक कन्सर्ट गर्न भारत आएका हुन् । गायकसँगै उनका भाइ केभिन जोनस र जो जोनस पनि उपस्थित थिए । निक र उनका भाइहरू एक शानदार कन्सर्ट पछि आइतबार भारत छोड्ने तालिका थियो ।

हिजो राती निक जोनस आफ्ना भाइहरुसँग विदेश जानका लागि गएका थिए । तर, यस क्रममा एउटा सानो गल्तीका कारण निक जोनस र उनको टोलीलाई एयरपोर्टमा रोकिएको थियो । सामाजिक सञ्जालमा एउटा भिडियो पनि सार्वजनिक भएको छ, जसमा निक शान्तिपूर्वक उभिएको र उनको टोलीले एयरपोर्ट स्टाफसँग कुरा गरिरहेको देखिन्छ ।

निक जोनस र उनका भाइहरूलाई एयरपोर्टमा रोकिएको थियो किनभने उनीहरूले टिकट बिर्सेका थिए । क्लिपमा निकको टोलीले कर्मचारीसँग कुरा गरेर समस्या समाधान गरेको पनि देख्न सकिन्छ । अन्त्यमा सबैले आफ्ना कर्मचारीलाई राहदानी दिए । यस क्रममा निक त्यहाँ शान्त भएर उभिए ।

निक जोनसले भारतको लोल्लापालुजा कन्सर्टमा भाइ जो र केभिनसँग यस अवसरलाई स्वागत गरे । यसपटक प्रियंका चोपडा आफ्नो पतिलाई चियर गर्न आएकी छैनन् । तर, फ्यानहरूले कन्सर्टमा ‘जिजु’ नारा लगाएर निकलाई विशेष महसुस गराए । भारतमा निकको स्वागतमा प्रियंका चोपडा पनि खुसी थिइन् । उनले पोस्ट सेयर गर्दै फ्यानहरुलाई धन्यवाद समेत दिएकी छन् ।