• १३ फाल्गुन २०८०, आईतवार
  •      Sun Feb 25 2024
  •   Unicode
Logo

कुनै समय मुम्बईको सडकमा सुत्ने यी सुपरस्टार, आज फ्लप फिल्मले समेत १०० करोडभन्दा बढी कमाउँछएजेन्सी । अक्सर मानिसहरु ठूला सपना देख्छन् तर ती पूरा गर्ने शक्ति सबैमा हुँदैन । बलिउडमा एक यस्तो स्टार छन् जसको औसत फिल्मले आज १०० करोडभन्दा बढी कमाउँछ ।

तर एक समय यस्तो पनि थियो जब बाध्यताका कारण मुम्बईको सडकमा सुत्नुपरेको थियो । जान्नुहोस् को हुन् यी अभिनेता ।

यो अभिनेता अरु कोहि होइन शाहरुख खान हुन । शाहरुख खानको एक झलक पाउनका लागि फ्यानहरु आतुर हुन्छन् । धेरै वर्षअघि एक अन्तर्वार्तामा किङ खानले मुम्बईमा बस्नको लागि आफ्नो शिरमा छाना समेत नभएको र सडकमै सुत्नुपरेको बताएका थिए ।

त्यसपछि समुद्रलाई हेर्दै उनले आफूलाई एक दिन मुम्बईको राजा बन्ने वाचा गरेका थिए । धेरै वर्षको मिहिनेतपछि शाहरुख खानको यो सपना पूरा भयो र उनी बलिउडका किंग खान बनेर धेरै वर्षदेखि इन्डस्ट्रीमा राज गर्दै आएका छन् ।

शाहरुख खानले गत वर्ष बक्स अफिसमा ब्लकबस्टर फिल्महरू दिए । ‘किंग खान’ले गत वर्ष ‘पठान’ बाट सुरु गरेका थिए । यसपछि उनले ‘जवान’ र त्यसपछि ‘डंकी’बाट ह्याट्रिक पूरा गरे । यी तीन फिल्मले बक्स अफिसलाई मात्र धनी बनाएनन् तर शाहरुखले पनि प्रमाणित गरे कि उनी अझै पनि सिनेमा जगतमा शासन गर्छन् ।

शाहरुख खानको लोकप्रियता यति धेरै छ कि उनको औसत फिल्मले पनि कम्तीमा १०० करोडभन्दा बढी कलेक्सन गर्छ । रिपोर्टहरू विश्वास गर्ने हो भने, शाहरुख खानले आफ्नो अर्को फिल्म छोरी सुहानासँग गर्न सक्छन् । किंग खानकी छोरी सुहानाले ‘द आर्चिज’ बाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी थिइन् । तर, फिल्मले खासै प्रतिक्रिया पाउन सकेन ।