• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

मुनवर फारुकीले जिते ‘बिग बोस-१७’ को उपाधि, पाए ५० लाख भारु र गाडीएजेन्सी । भारतीय रियालिटी शो ‘बिग बोस १७’ को उपाधि स्ट्यान्डअप कमेडियन मुनवर फारुकीले जितेका छन् ।

आइतबार राति भएको फिनालेमा शोको होस्ट तथा बलिउड अभिनेता सलमान खानले ३२ वर्षीय मुनवरलाई विजेता घोषित गरेका हुन् । ट्रफिसँगै मुनवरले ५०लाख रुपैयाँ नगद पुरस्कार र कार पनि पाए।

मुनावरले फाइनलमा लाइभ भोटिङमार्फत अभिनेता अभिषेक कुमारलाई पराजित गरे । ट्रफीका लागि प्रतिस्पर्धा गर्ने टप ५ प्रतियोगीमा मन्नारा चोपडा, अंकिता लोखंडे र युट्युबर अरुण श्रीकान्त महाशेट्टी थिए । फिनालेमा बलिउडका अजय देवगन र आर माधवन विशेष अतिथि थिए ।

मुनावरले २०२२ मा रियालिटी टिभी शो ‘लक अप’ को एक सिजन जिते, जुन अभिनेत्री कंगना रनौतले होस्ट गरेकी थिईन् ।