• १३ फाल्गुन २०८०, आईतवार
  •      Sun Feb 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाललाई पहिलो सफलता ★   नेदरल्यान्ड्सको सानदार सुरुवात ★   न्युजिल्याण्डविरुद्ध अष्ट्रेलियाको क्लीन स्वीप ★   फुटबलर मनिष डाँगीको घरमा चोरी, तीन जना पक्राउ ★   ईलाम र बझाङमा बैशाख १५ गते उपनिर्वाचन गर्ने आयोगको निर्णय ★   विद्यमान राजनीतिक व्यवस्था चाहिँदैन भन्ने अधिकार पनि संविधानले दिएको छ: सांसद शाही ★   बुर्तिबाङ प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र २८ वर्षपछि प्रदेशस्तरीय अस्पताल बन्दै ★   संविधानले दिएको सेवा सुविधा लिएर संविधानको बिरोध गर्न मिल्दैन: सांसद सापकोटा ★   नेपालले नेदरल्यान्ड्सलाई दियो १७३ रनको सामान्य लक्ष्य ★   सहकारीपीडितको समस्या समाधान गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण

भिल्लारियलसँग बार्सिलोनाको ‘नमिठो’ हारएजेन्सी । स्पेनिस फुटबल लिग ला लिगा अन्तर्गत बार्सिलोनाले हार बेहोरेको छ । गएराति भएको खेलमा बार्सिलोना भिल्लारियलसँग घरेलु मैदानमै स्तब्ध बनेको हो ।

एकै खेलमा आठ गोल निस्किएको अवस्थामा बार्सिलोना ५–३ गोलले पराजित हुन पुग्यो । खेलको ४१ औं मिनेटमा जेरार्ड मोरेनेले गोल गर्दै भिल्लारियललाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । ५४ औं मिनेटमा इलियास एखोमाचले गोल थप्दै भिल्लारियलको अग्रता दोब्बर पारे ।

यता, ६० औं मिनेटमा इल्काए गुन्डोवानले गोल गर्दै बार्सिलोनालाई १–२ गोलको अवस्थामा ल्याए । ६८ औं मिनेटमा पेड्रीले गोल गर्दै बार्सिलोनालाई २–२ गोलको बराबरीमा ल्याए । ७१ औं मिनेटमा भिल्लारियलका एरिक बेलीले आत्मघाती गोल गरेपछि बार्सिलोना ३–२ गोलले अघि बढ्यो ।

तर, ८४ औं मिनेटमा गोन्कालो गुएडेसले गोल गर्दै भिल्लारियललाई ३–३ गोलको बराबरीमा ल्याए । भिल्लारियलले इन्जुरी समयमा दुई गोल थप्दै रोमाञ्चक जित निकाल्यो । ९०+९ औं मिनेटमा अलेक्जान्डर सोर्लोठले तथा ९०+१२ औं मिनेटमा जोसे लुइस मोरालेसले गोल गर्दै भिल्लारियललाई ५–३ को रोमाञ्चक जित दिलाए ।

यो नतिजासँगै बार्सिलोना २१ खेलबाट ४४ अंकका साथ तालिकाको तेस्रो स्थानमा छ । भिल्लारियल २२ खेलबाट २३ अंकका साथ १४ औं स्थानमा छ ।