• ११ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Feb 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आइतबारदेखि देशभर दादुराविरुद्ध खोप अभियान, काठमाडौँका छ लाख बालबालिका समेटिँदै ★   प्रतिनिधिसभाको बैठक आज पनि बस्दै, एमाले झन् आक्रामक बन्ने ★   नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले माग्यो कर्मचारी, कुन–कुन पदमा खुल्यो जागिर ? ★   जग्गा प्राप्तिका लागि काभ्रेका तीन हजार भूमिहीनको आवेदन ★   देशका लागि ५० गोल पूरा गरेपछि के भन्छिन् ‘साम्बा’ ? ★   तीन वर्षअघि सन्यास लिएका टोनी क्रुस जर्मन टोलीमा फर्किए ★   चन्द्रागिरि डाँडामा हिउँ -फोटो फिचर ★   विश्वकप लिग–२ः नामिबिया र नेदरल्याण्ड्स भिड्दै ★   नेपालमा जल, जङ्गल र जमिनको उपयोग ★   महासमितिले कांग्रेसको नीति बनायो कि भत्कायो ?

नेपालको सानदार सुरुवात, दुई ओभरमै अफगानिस्तानको दुई विकेट गिरायोकाठमाडौँ । आइसीसी यू–१९ विश्वकप अन्तर्गत नेपाल रअफगानिस्तानबीचको खेल जारी छ ।

टस जितेर ब्याटिङ गरिरहेको अफगानिस्तानले दुई ओभरको अन्तरातलमा दुई विकेट गुमाएको छ । उसले पहिलो विकेटको रुपमा नुमन शाहलाई गुमाएको हो । यस्तै, खालिद तनिवाल पनि शून्य रनमै पेभिलियन फर्किए ।

नेपालका गुलशन झाले शाहलाई तथा आकाश चन्दले तनिवाललाई आउट पारे । ताजा स्थितीमा अफगानिस्तानले २.३ ओभरमा २ विकेटको क्षतिमा ३ रनमात्रै जोडेको छ ।