• ७ असार २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jun 21 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   दीपेन्द्रसिंह ऐरीलाई यूएईको आईएल टी–२० लिग खेल्न गल्फ जायन्ट्सले गर्यो रिटेन ★   टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा दुई आयोजक भिड्दै, दुबैलाई जित्नैपर्ने दबाब ★   रूसी नेता पुटिन थप शक्तिशाली कि कमजोर ? ★   सिमेन्ट उद्योगका जटिलता हटाउन सकारात्मक छौँ: उद्योगमन्त्री भण्डारी ★   नेपाली काँग्रेस संसदीय दलको बैठक जारी ★   प्याट कमिन्सअघि यी ६ बलरले टी–२० विश्वकपमा ह्याट्रिक लिएका थिए ★   सिमेन्ट उद्योगलाई उद्योगस्थलकै तौल पुल प्रयोग गरी उत्खनित खनिजको परिणाम मापनका लागि ६ महिना म्याद… ★   रास्वपाको चियापान कार्यक्रममा शीर्ष नेताहरु– तस्बिरहरु ★   कर्नाटक प्रहरीको खुलासाः प्रमाण नष्ट गर्नका लागि दर्शनले साथीसँग ४० लाख रुपैयाँ लिए ★   ग्लोबल आइएमई बैंकका ग्राहकलाई आरुष लाइफस्टाइल हस्पिटलमा ३० प्रतिशतसम्म छुट

हिमालयमा एक्लै जन्मदिन मनाउँदै विद्युत जामवाल, बिना लुगा जंगलमा प्रकृतिसँग रमाएएजेन्सी । बलिउड अभिनेता विद्युत जामवालले आज आफ्नो ४३ औं जन्मदिन मनाइरहेका छन् । एकातिर फ्यानसहित बलिउडका सबै स्टारले उनलाई जन्मदिनको शुभकामना दिइरहेका छन् भने अर्कोतिर जन्मदिन मनाउन उनी एक्लै हिमालय पुगेका छन् ।

अभिनेताले आफ्नो पछिल्लो पोस्टले सबैलाई चकित पारे । जङ्गलमा हरेक पल रमाइलो गरिरहेका छन् ।

बाहिर खाना पकाउनेदेखि खोलामा नुहाउनेसम्म, उनी पहाडको काखमा सादा जीवन बिताइरहेका छन् जबकि उनको यात्रामा साहसी सपनाको सबै कुरा हुन्छ । उनले सबैलाई चकित पारे, किनकि उनले कपडा नलगाई यो सबै गरिरहेका छन् ।

आफ्नो सोशल मिडिया ह्यान्डलमा एक पोस्ट साझा गर्दै, विद्युतले खुलासा गरे कि उनले आफ्नो जन्मदिन एक्लै र सित्तैमा मनाउँदैछन् । उनले १४ वर्षभन्दा लामो समयदेखि यो अनौठो वार्षिक अनुष्ठान भएको बताए । ‘मेरो हिमालय शृङ्खलाहरू – ईश्वरको वासस्थानमा फर्कने, १४ वर्ष पहिले सुरु भयो । मैले यो बुझ्नुअघि, हरेक वर्ष सात देखि १० दिन एक्लै बिताउनु मेरो जीवनको अभिन्न अंग बन्यो ।’ उनले भने ।

यस्तै, उनले अब आफ्नो अर्को च्याप्टर ‘क्र्याक’ को लागि २३ फेब्रुअरी, २०२४ मा सिनेमाघरहरूमा रिलिज हुनको लागि आफू तयार र उत्साहित रहेको बताएका छन् ।

ुक्र्याकु आदित्य दत्तले निर्देशन गर्दैछन्, जसले यसअघि हिमेश रेशमिया अभिनीत २००५ को रोमान्टिक थ्रिलर ‘आशिक बनाया आपने’ निर्देशन गरेका थिए । यो फिल्म २०१९ को एक्शन थ्रिलर ‘कमाण्डो ३’ पछि आदित्यको विद्युतसँगको दोस्रो फिल्म हो । चलचित्रमा विद्युतले विभिन्न खेलकुद स्टन्ट र एक्सन सिक्वेन्स आफैं गर्ने भएको चलचित्रको टिमले यसअघि जानकारी दिएको थियो ।

विद्युतले २०११ को फिल्म फोर्सबाट बलिउडमा डेब्यु गरेका थिए ।