• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   जिल्ला अदालत सर्लाहीद्वारा रामबहादुर बम्जनलाई दोषी ठहर ★   सरकार र रुवी खानबीच ५ बुँदे सहमति ★   सांसदका १२ प्रश्नमा अर्थमन्त्री पुनको जवाफ ★   नदीमा पानीका बहाब बढेपछि मेलम्ची खानेपानी आयोजना बन्द ★   ऊर्जामन्त्री बस्नेत समक्ष विद्युत् नियमन आयोगका अध्यक्षको शपथ ★   निर्मला पन्तको हत्याबारे गृहमन्त्री: नतिजाउन्मुख छौँ ★   प्रधानमन्त्रीसँग चिनियाँ उपविदेशमन्त्रीको शिष्टाचार भेट ★   काठमाडौँ महानगरपालिकाको बजेट २५ अर्ब ७० करोड ★   अपाङ्गताले छेकेन पार्वतीको उद्यमी बन्ने रहर ★   अयोध्यामा राम मन्दिर बनाउन नेपालबाट लगिएको शालिग्राम नेपालले फिर्ता पाउनुपर्छ: वामदेव गौतम

धरानको ब्लाष्ट खबरका निर्देशक कार्की राप्रपामा प्रवेशकाठमाडौं । नेकपा एमाले प्रदेश कमिटी सदस्य किशोर कुमार कार्की राप्रपामा प्रवेश गर्नुभएको छ।

धरानलाई भूगोल केन्द्रीत क्षेत्र बनाउनुभएका राप्रपा अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले आज पार्टी केन्द्रीय कार्यालय धुम्बाराहीमा धरान निवासी कार्कीलाई सदस्यता प्रदान गर्नुहॅुदै पार्टीमा स्वागत गर्नुभएको छ।

कार्की ब्लास्ष्ट खबर दैनिकका प्रबन्धक निर्देशक समेत हुनुहुन्छ ।