• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

रणवीर कपुरको ‘एनिमल’को सिक्वेल बन्ने !एजेन्सी । रणबीर कपुरको बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘एनिमल’ आज डिसेम्बर १ तारिखबाट सिनेमाघरमा रिलिज भएको छ । ए रेटिङ, २०३ मिनेटको रन टाइम (अर्थात् ३ घण्टा २३ मिनेट)को फिल्मले निकै उत्साह पैदा गरेको छ । फिल्मलाई लिएर दर्शकमा निकै उत्साह छ र यो हेर्दा फिल्मले बक्स अफिसमा राम्रो कमाइ गर्ने अपेक्षा गरिएको छ ।

फिल्मको ट्रेलर, टिजरले दर्शकलाई आफ्नो भिजुअलले उत्साहित बनाएको थियो भने अब फिल्म रिलिजसँगै दर्शकले चकित पार्ने यस्ता धेरै दृश्य, भिजुअल, एक्सन र ड्रामा हेर्न पाउनेछन् ।

एनिमलको रिलिजसँगै फिल्मको सिक्वेल बन्ने अनुमान गर्न सकिन्छ । एनिमलको अन्त्यमा नयाँ द्वन्द्व सुरु हुन्छ । यति मात्र होइन, एनिमलको सिक्वेलको टाइटल पनि सार्वजनिक भएको छ । र एनिमलको सिक्वेलको शीर्षक ‘एनिमल पार्क’ बताइएको छ ।

एनिमलको आधिकारिक सोशल मिडिया ह्यान्डलले एउटा पोस्ट गरेको थियो जसमा भनिएको थियो, ‘एनिमलको पोस्ट–क्रेडिट दृश्य नछुटाउनुहोस् ।’ सम्भवतः यो सुनिश्चित गर्न को लागी हो कि दर्शकहरूले त्यो यादगार दृश्य देख्छन् जसले अर्को भागको बारेमा संकेत गर्दछ ।

एनिमलमा रणवीर कपूर बाहेक अनिल कपुर, बबी देओल र रश्मिका मन्दानाको पनि अभिनय रहेको छ । यो सन्दीप रेड्डी वांगा द्वारा निर्देशित फिल्मले आफ्नो बुबाको हत्या प्रयासको बदला लिने एक पागल छोराको कथा बताउँछ ।