• १० फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेप्से परिसूचकमा उच्च अङ्कको गिरावट ★   गाउँपालिकाका तत्कालीन प्रशासकीय अधिकृतसहित सात जनाविरुद्ध मुद्दा दायर ★   नारायणगढ–मुग्लिन सडक: फागुन १३ गतेदेखि बन्द नहुने ★   जिल्ला अदालतको फैसलाविरुद्ध सन्दीप लामिछाने उच्च अदालतमा ★   नेपाल ‘ए’ लाई हराउदै क्यानडा–११ ले जित्यो सिरिज ★   बार्सिलोनाका पूर्व खेलाडी आल्भेस बलात्कारको मुद्धामा दोषी ठहर ★   पोर्चुगलमा रहेकी सुस्मिताको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग उपलब्ध ★   मोहम्मद शामीले आईपीएल २०२४ नखेल्ने ★   ब्रह्माण्डीय महायज्ञमा राष्ट्रपति पौडेल ★   मध्य गाजाको नुसिरात शरणार्थी शिविरमा इजरायली आक्रमणमा १७ को मृत्यु

स्टार फुटबलर नेयमारसँग अलग भएको प्रेमिका बियानकार्डीको घोषणाएजेन्सी । ब्राजिलियन मोडल ब्रुना बियानकार्डीले साउदी क्लब अल–हिलालका फुटबल खेलाडी नेयमारसँगको सम्बन्ध तोडेको घोषणा गरेकी छन् । डेली मेलको रिपोर्ट अनुसार बियानकार्डीले आधिकारिक रूपमा एक अर्कासँग अलग भएको घोषणा गरेकी हुन् ।

ब्राजिलियन फुटबलर र उनकी प्रेमिकाले दुई महिना अघि मात्रै आफ्नो पहिलो सन्तान माभीलाई स्वागत गरेका थिए । नेयमारले बियानकार्डीलाई धोका दिएका अफवाहका बिच उनिहरु छुट्टिएका खबर आएको हो ।

आफ्नो इन्स्टाग्राम स्टोरीमा पोस्ट गर्दै, बियानकार्डीले भनेकी छन्, ‘यो एक निजी कुरा हो, तर म प्राय: समाचार, शंका र मजाकहरूसँग जोडिएको हुनाले, म तपाईंलाई यो जानकारी गराउन चाहन्छु कि म नेमारसँग सम्बन्धमा छैन।’

‘हामी :छोरी माभी को अभिभावक हौं र यो हाम्रो सम्बन्ध को कारण हो। म आशा गर्छु कि तपाईले मलाई समाचार संग सम्बद्ध गर्नुहुनेछैन। धन्यवाद।’, उनले थपेकी छन् ।

नेयमारले हालैका दिनहरूमा बियानकार्डीलाई धोका दिएको आरोपको सामना गर्नु परेको थियो । उनी यसै वर्षको सुरुका दिनमा स्पेनी नाइटक्लबमा दुई फरक महिलासँग पार्टी गरिरहेको फुटेजमा देखा परेको थिए ।

नेयमारको अघिल्लो सम्बन्ध क्यारोलिना डान्टासबाट एक छोरा पनि छ । उनी २०२१ देखि बियानकार्डीसँग सम्बन्धमा रहेका थिए ।