• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो ★   रास्वपालाई सहकारी ठगीबाट पार्टी सभापतिलाई कसरी जोगाउने भन्ने मात्रै चिन्ता छ: महामन्त्री शर्मा ★   म संसारकै भाग्यमानी छु झै लाग्छ – समिक्षा अधिकारी ★   मनप्रिय मनाङ

१५औँ महाधिवेशनमा शेखर सभापति: धनराज गुरुङकाठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति धनराज गुरुङले पार्टीको १५औँ महाधिवेशनमा डा शेखर कोइरालालाई सभापति बनाउने बताउनुभएको छ ।

मंगलबार आफ्नो समूहले गरेको कार्यक्रममा उहाँले अहिले नै सभापति बदल्न नसक्ने बताएर नपुग्ने कुरा नगर्ने बताउनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, “अहिले नै पार्टी सभापति बदल्नुपर्छ भन्ने चाहन्नँ । तर १५औँ महाधिवेशनमा पार्टी सभापति बदल्ने हो ।”

त्यो बेला शेखरलाई उम्मेदवार बनाउने मात्र नभई सभापतिमा स्थापित गर्ने उहाँको भनाइ थियो ।

कानुनमन्त्री समेत रहेका कांग्रेस उपसभापति गुरुङले नेताहरुको सम्पत्ति छानबिनका लागि आयोग बनाउनुपर्ने धारणा राख्नुभयो । एकपछि अर्को फाइल खोल्दै जानुपर्छ भनेर आफूले प्रधानमन्त्रीलाई समेत भनेको उहाँले बताउनुभयो ।