• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

सांसद बिकास कोषको रकम रोक्न माग गर्दे सर्वोच्चमा रिट दायरकाठमाडौं । सांसद बिकास कोषका नाममा सांसदहरुका लागि बिनियोजन गरिएको रकम रोक्न माग गर्दै सर्वोच्च अदातलतमा रिट दर्ता भएको छ ।

अधिवक्ता राधिका खतिवडा सहित अन्य तीनजनाले दायर गरेको रिटमा संसदको काम नीति बनाउने भएपनि बिकासका नाममा कार्यकर्तालाई पैसा बाढ्न यो कार्यक्रम ल्याईएको दाबी गरिएको छ ।

अधिवक्ता खतिवडाकले भन्नुभयो “अर्को चुनाब जसरी पनि जित्नु पर्छ भन्ने मानसिकताका साथ गलत मनसायले जनताले कर तिरेको पैसाको चरम दूरूपयोग गर्दै आब २०८० ०८१ को बजेटमा सासद बिकास कोषको नाममा बाडिएको १ निर्वाचन क्षेत्रमा ५ करोड रकम को बिरतण गैर कानूनी भएकोले रिेट दायर गरेका हौ ।”