• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान ★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना

एनआरएनए जापानको अध्यक्षमा राजकुमार अधिकारीबाट उम्मेदवारी घोषणानागोया र जापान । एन आर एन जापानको अधिवेशन नजिकिँदै गर्दा नेतृत्वको लागि धमाधम उम्मेद्वारी घोषणा हुन थालेका छन ।

यसै क्रममा नागोयामा पत्रकार सम्मेलन गर्दै एनआरएनए जापानका वर्तमान उपाध्यक्ष राजकुमार अधिकारीले नेतृत्वको दाबी गर्दै अध्यक्षमा उम्मेद्वारी घोषणा गर्नुभएको छ । अधिकारीले पत्रकार सम्मेलन गर्दै आफु नेतृत्वमा पुगेपछि गर्ने कामको १५ बुँदे प्रतिबद्धता पत्र सार्वजनिक गर्नुभएको छ ।

वर्तमान कार्यसमितिमा रहेर पनि हरहमेसा जापानबासी नेपालीको सुख दुःखमा हातेमालो गर्दै आएको प्रसंग उल्लेख गर्दै अधिकारीले आफूलाई धेरै बोल्न नआउने तर काममा सधैँ इमान्दारीपूर्वक लागेको र भविष्यमा पनि लाग्ने बताउनुभयो ।