• २० मंसिर २०८०, बुधबार
  •      Wed Dec 6 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

राष्ट्रपति भण्डारी र डा. कोइरालाबीच भेटवार्ताकाठमाडौँ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र नेपाली कांग्रेसका नेता डा शेखर कोइरालाबीच आज राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा भेटवार्ता भएको छ । सत्तारुढ दल नेपाली कांग्रेसका नेता कोइरालाले पछिल्लो समय आफ्नो राजनीतिक भेटघाटलाई तीव्रता दिँदै आएका छन् ।

राष्ट्रपतिसँगको भेटमा उहाँहरुबीच समसामयिक विषयमा कुराकानी भएको बताइएको छ । कोइरालाले यसअघि नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डँग भेटवार्ता गरिसक्नुभएको छ ।