• ८ आश्विन २०७९, शनिबार
  •      Sat Sep 24 2022
Logo
Latest
★   डा केसीको अनसन तोडियो, सरकारसंग १० बुँदे सहमति -सहमति पत्र सहित ★   खुट्टाकै सहाराले लेखेर साहित्यकार बन्ने यमको सपना ★   आफ्नै श्रीमतीको हत्या गरेको अभियोगमा पक्राउ ★   चाडबाडमा दुर्घटना रोक्न ‘टाइम कार्ड’ लागू गरिने ★   देशभर ७४ जनामा सङ्क्रमण, एकको निधन ★   पूर्वाधार क्षेत्रको विकास विस्तारमा पूर्वाधार पत्रकारहरूको पनि महत्वपूर्ण भूमिका ★   ‘प्रेम गीत ३’ ले भारतमा पहिलो दिनमा कति कमायो ? ★   युरोप पुगेर चन्द्र ढकालले भने- यहाँको समृद्धि नेपाल भित्र्याऔँ ★   संस्थापन पक्षसँग कोइराला पक्ष आक्रोशित, समानुपातिकको उम्मेदवारी चयनमा एकलौटी गरेको आरोप ★   काँग्रेस संस्थापन पक्षसँग कोइराला पक्ष आक्रोशित

पत्रकार अधिकारीलाई मातृशोकलामो समय नेपालमा आर्थिक पत्रकारिता गर्नु भएका मधुकर अधिकारीलाई मातृशोक परेको छ । उहाँकी ८० वर्षीया आमा तुलसादेवी अधिकारीको सोमबार दिउँसो आफ्नै निवास भरतपुर महानगरपालिका–५ मा निधन भएको हो ।

कोरोना भाइरस सङ्क्रमणका कारण बिरामी पर्नुभएकी अधिकारीको क्रमशः गल्दै गएर निधन भएको पारिवारिक स्रोतले बताएको छ । उहाँका तीन छोरा र ५ छोरी हुनुहुन्छ । उहाँको सोमबार नै देवघाटमा अन्त्येष्टि गरिएको छ ।

पत्रकार अधिकारी हाल राष्ट्रिय समाचार समितिका लागि न्यूयोर्क प्रतिनिधिका रूपमा समेत कार्यरत हुनुहुन्छ ।