• ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Aug 19 2022
Logo
Latest
★   भक्तपुरको गाईजात्रा सम्पन्न ★   राष्ट्रपतिद्वारा कृष्णमन्दिरमा पूजा–अर्चना (फोटोफिचर) ★   प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल हिमाली क्षेत्रमा सक्रिय, ११ जिल्लाहरूमा ३२ लाखको शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने ★   बाढीले गर्दा मेलम्ची–हेलम्बु सडक अवरुद्ध ★   एनएफपिजेले १७ विधामा फोटो पत्रकारिता अवार्ड प्रदान गर्ने ★   एमालेले आगामी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने गरी तयारी थाल्दैछः योगेशकुमार भट्टराई ★   एकीकृत समाजवादीको उम्मेदवार छनोटको लागि गृहकार्य सुरु ★   काठमाडौँको फोहोर उठाउन नसक्नु लज्जास्पदः विश्वप्रकाश शर्मा ★   निर्वाचनमा दलितको प्रतिनिधित्व सुनिश्चित गर्ने प्रतिबद्धता ★   कस्तो छ कांग्रेस नेता प्रदीप गिरीको स्वास्थ्य अवस्था ?

चिनियाँ नागरिकलाई अपहरण गरी एक करोड फिरौती माग्ने ६ जना पक्राउसांकेतिक तस्बिर

काठमाडौँ । प्रहरीले काठमाडौँमा एक चिनियाँ नागरिकलाई अपहरण गरी फिरौती माग्ने छ जनालाई पक्राउ गरेको छ । बुधबार साँझ दरबारमार्ग क्षेत्रबाट उनीहरुले ती चिनियाँ नागरिकलाई लगेर नयाँ बसपार्कमा बन्धक बनाएका थिए ।

प्रहरीले पक्राउ परेका सबै नेपाली भएको जनाएको छ ।

बन्धक बनाएपछि उनीहरुले तीन चिनियाँ नागरिकसँग रु एक करोड फिरौती मागेका थिए ।