• ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Aug 19 2022
Logo
Latest
★   घरमा भगवानकाे तस्बिर लगाउँदा यी कुरामा ध्यान दिनुहोस् ★   नागरिकता विधेयकले राष्ट्रियता बलियो बनाउँछः गृहमन्त्री ★   उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापन गर्न १० दिन लाग्ने ★   तनहुँ–१ बाटै चुनाव लड्छु: वरिष्ठ नेता पौडेल ★   भक्तपुरको गाईजात्रा सम्पन्न ★   राष्ट्रपतिद्वारा कृष्णमन्दिरमा पूजा–अर्चना (फोटोफिचर) ★   प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल हिमाली क्षेत्रमा सक्रिय, ११ जिल्लाहरूमा ३२ लाखको शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने ★   बाढीले गर्दा मेलम्ची–हेलम्बु सडक अवरुद्ध ★   एनएफपिजेले १७ विधामा फोटो पत्रकारिता अवार्ड प्रदान गर्ने ★   एमालेले आगामी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने गरी तयारी थाल्दैछः योगेशकुमार भट्टराई

नेपाली सुपरमोडल अञ्जली लामा विश्वचर्चित फेसन म्यागजिन भगको कभर पेजमाकाठमाडौँ । विश्वचर्चित फेसन म्यागजिन भगले नेपालकी सुपरमोडल अञ्जली लामालाई कभर पेजमा स्थान दिएको छ । भागको कभर पेजमा स्थान पाउने उनी दोस्रो नेपाली हुन् ।

प्रख्यात फेसन डिजाइनर प्रबल गुरुङलाई पनि भगले यसअघि कभर पेजमा स्थान दिएको थियो । अल्पसंख्यक लैंगिक समुदायको प्रतिनिधित्व गर्दै मोडलिङ गर्दै आएकी अञ्जलीलाई भगको भारतीय संस्करणको अगस्ट महिनाको कभरमा देख्न सकिनेछ ।

फेसनकर्मीका लागि भगको कभरमा आउनु ठूलो सपनाको कुरा हो । अञ्जलीले न्युयोर्क फेसन विककमा र्याम्पमा पनि सहभागी भएकी छन् । उनले हलिउड र बलिउडको संयुक्त लगानीमा निर्माण भएको एक फिल्ममा पनि अभिनय गरेकी छन् ।

भगको कभर स्टोरीमा ‘लामाको व्यक्तिगत र व्यावसायिक यात्राको कथा विश्वले थाहा पाउनु जरुरी छ’ भनिएको छ । अल्पसंख्यक लैंगिक समुदायबारे चेतना फैलाउन फेसनले उत्कृष्ट माध्यमको रुपमा काम गर्न सक्ने अञ्जलीले बताएकी छन् ।