• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

कृष्ण देव रुपाखेतीले निर्देशन गर्नुभएको ‘वुद्ध तिम्रो देशमा’ म्युजिक भिडियो सार्वजनिककाठमाडौं । राष्ट्रिय भावको गीत ‘वुद्ध तिम्रो देशमा‘’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । साहित्यकार तथा गीतकार डा। शम्भु जमरकट्टेल ‘हेदाङ्ने’ को रचनामा तयार भएको गीतमा स्वरूपराज आचार्य तथा प्रेक्षा गौतमको स्वर रहेको छ ।

गीतलाई गायिका गौतमले नै संगीत गर्नुभएको छ भने अमूल कार्कीले संगीत संयोजक गर्नुभएको छ । गीतको म्यूजिक भिडियोलाई कृष्ण देव रुपाखेतीले निर्देशन गर्नुभएको छ भिडियोमा दिक्पाल कार्की तथा दीपिका थापा मुख्य भूमिकामा रहेका छन् ।

मुकेश हुमागाईको छायांकन, विनोद बमको सम्पादन रहेको भिडियोमा राहुल बराईलीको कोरियोग्राफी रहको छ ।