• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाललाई पेनाल्टीमा हराउँदै जोर्डनले जित्यो वाफ च्याम्पियनसिपको उपाधि ★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस्

रणवीरको ‘रामायण’मा विजय सेतुपतिले विभिषणको भूमिका निभाउनेछन् ?एजेन्सी । साउथ अभिनेता विजय सेतुपति यतिबेला आफ्नो फिल्म ‘मेरी क्रिसमस’लाई लिएर चर्चामा छन् । यस फिल्ममा विजयसँग कट्रिना कैफ देखिएकी छिन् । यो फिल्मपछि अब विजय सेतुपति फिल्म ‘रामायण’मा देखिने खबर बाहिर आएको छ ।

नितेश तिवारीको बहुप्रतिक्षित फिल्म ‘रामायण’ले सन् २०२४ मा रिलिजको लागि निकै उत्साह पैदा गरेको छ । यस फिल्ममा रणवीर कपुर, साई पल्लवी र यशको अभिनय रहेको खबर पहिले नै बाहिर आएको छ । फिल्मको स्टार कास्टमा विजय सेतुपति पनि सामेल भएको खबर छ ।

मिडिया रिपोर्टका अनुसार विजय सेतुपति रामायणमा विभिषणको भूमिकामा देखिन सक्नेछन् । समाचारका अनुसार नितिश र विजयबीच छलफल चलिरहेको छ, जसमा विजयले रावणको भाइको भूमिका निर्वाह गर्ने अपेक्षा गरिएको छ । नितिश तिवारीले हालै विजयसँग फिल्मको कथाबारे छलफल गर्न भेट गरेको बताइएको छ ।

फिल्मको स्टार कास्ट फाइनल गरेपछि फिल्मको छायांकन मार्च २०२४ मा सुरु हुनसक्छ । दर्शकहरु यो चलचित्रको प्रतिक्षामा छन् । फ्यानहरू रणवीर कपूरलाई भगवान रामको भूमिकामा हेर्न निकै उत्सुक छन् ।