• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

सिंहदरबारको ग्यालरी कक्षमा दाहाल र ओली- फोटो फिचरकाठमाडौं । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल र नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी ओली बिच भेट वार्ता भएको छ । शिहदरवार स्थित प्रधानमन्त्री कार्यालयमा उहाँहरु बीच भेट वार्ता भएको छ ।

२०७२ को गोरखा भूकम्पले क्षती पुराएको सिंहदरबारको प्रधानमन्त्रीको कार्यालयको रेट्रो फिटिङ् गरी पुन निर्माण भएको स्थानको प्रधानमन्त्री दाहाल र अध्यक्ष ओलीले अबलोकन समेत गर्नुभएको छ ।

ओली नेकपा एमालेले आयोजना गरेको मध्यपहाडी (पुष्पलाल) राजमार्गको उद्घाटन गर्न आजै धनगढी जाँदै हुनुहुन्छ ।

तस्बिरहरूट्ठ प्रदीपराज वन्त / प्रधानमन्त्रीको सचिवालय