• १० जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu May 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   लिभरकुसेनलाई हराउँदै एटलान्टाले जित्यो युरोपा लिगको उपाधि, लुकम्यानको ह्याट्रिक ★   बुद्ध धर्मको भ्रातृत्वको भावनालाई आत्मसात् गर्दै एकजुट हुन आवश्यक : उपराष्ट्रपति ★   शान्तिका अग्रदूत गौतमबुद्धको त्याग, विचार र अभ्यास अनुकरणीय : प्रधानमन्त्री ★   उभौली आपसी सद्भाव र एकता सुदृढ बनाउने माध्यम : राष्ट्रपति ★   भूमेस्थानमा पूजा, आराधना गरी मनाइँदै उँभौली पर्व ★   अहिंसा नै शान्ति र मैत्रीको आधारशिला ★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर

सुन र चाँदीको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड, कतिमा हुँदैछ कारोबार?काठमाडौं । नेपाली सुनचाँदी बजारमा सुनको मूल्यले आज फेरि नयाँ रेकर्ड बनाएको छ । अघिल्लो दिनको तुलनामा १ हजार ६ सयले बढ्दै सुनले हालसम्म कै उच्च मूल्य कायम गरेको सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जानकारी दिएको छ ।

बिहिबार छापावाल सुन हाल सम्म कै उच्च प्रतितोला १ लाख ४० हजार रुपैयाँमा कारोबार भईरहेको छ । हिजो उक्त सुन एक लाख ३८ हजार ४ सयमा कारोबार भएको थियो ।

यस्तै आज तेजाबी सुन प्रतितोला एक लाख ३९ हजार ३०० रूपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ ।

त्यसैगरी आज चाँदीको मूल्यले पनि नयाँ रेकर्ड बनाएको छ । बिहीबार प्रतितोला ६० रुपैयाँ बढेर चाँदी प्रतितोला १ हजार ८०५ रुपैयाँमा कारोबार भईरहेको महासंघले जनाएको छ ।