• १३ फाल्गुन २०८०, आईतवार
  •      Sun Feb 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   विद्यमान राजनीतिक व्यवस्था चाहिँदैन भन्ने अधिकार पनि संविधानले दिएको छ: सांसद शाही ★   बुर्तिबाङ प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र २८ वर्षपछि प्रदेशस्तरीय अस्पताल बन्दै ★   संविधानले दिएको सेवा सुविधा लिएर संविधानको बिरोध गर्न मिल्दैन: सांसद सापकोटा ★   नेपालले नेदरल्यान्ड्सलाई दियो १७३ रनको सामान्य लक्ष्य ★   सहकारीपीडितको समस्या समाधान गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   जापान नेपालको हितैषी मित्र र भरपर्दो विकासको सहयात्री: राष्ट्रपति पौडेल ★   नेपालले ४४ ओभरमा आठ विकेट गुमाएर १४२ रन बनायो ★   सासंद खतिवडाको कटाक्ष: कुचो र क्यामरा बोकेर मन्त्री किराँती मन्त्रालयमा, काम भने कमिसनको चक्करमा ★   जापानले भूकम्प पीडितका लागि थप ६६ करोड डलर खर्च गर्ने ★   मानसिक स्वास्थ्यमा सरकारले चासो देखाएन: सांसद बराल

बलिङ गर्दा लडेका कुलदीपको हृदयघातका कारण मृत्युएजेन्सी । क्रिकेट खेल्ने क्रममा बलिङ गर्ने क्रममा युवक लडेका थिए । नजिकै उभिरहेका साथीहरूले दौडेर युवकलाई उठाए तर युवकको शरीरमा कुनै हलचल भएन ।

आफन्तलाई खबर गरेपछि साथीहरुले युवकलाई निजी अस्पतालमा भर्ना गरे तर, चिकित्सकले उनलाई मृत घोषणा गरे । आफन्तले पोस्टमार्टम गर्न अस्वीकार गरे ।

सोही क्रममा हृदयघातका कारण मृत्यु भएको आशंका गरिएको छ । सहरको महल्ला विवेक विहारका सराफा व्यापारी सुखमल वर्माका छोरा २६ वर्षीय कुलदीप वर्मा शनिबार बिहान ८ बजे अन्य युवाहरूसँग माजरा रोडस्थित भीभी पीजी कलेजको मैदानमा क्रिकेट खेल्न गएका थिए । कुलदीप बल फ्याँक्न दौडेपछि भुइँमा ढले । साथीहरूले उसलाई उठाए र हल्लाए । अनुहारमा पानी पनि छर्किइयो तर उनको शरीरमा कुनै हलचल थिएन ।

त्यसपछि साथीहरूले आफन्तहरूलाई खबर गरे र युवकलाई गंगा अमृत अस्पताल पुर्याए, जहाँ चिकित्सकहरूले उनलाई मृत घोषित गरे । हृदयघातका कारण युवकको मृत्यु भएको चिकित्सकको अनुमान छ ।

मृतक युवक तीन दिदीबहिनीका एक मात्र भाई थिए । उनको तीन वर्षअघि विवाह भएको थियो । युवकको १३ महिनाकी छोरी पनि छिन् । शवको पोस्टमार्टम नगरी आफन्तले शोकपूर्ण वातावरणमा दाहसंस्कार गरेका छन् ।

उनी करिब साढे आठ बजे मैदानमा पुगेको युवकका साथीहरुले बताएका छन् । खेल करिब नौ बजे सुरु भएको थियो । कुलदीपको टोली पहिले बलिङ गर्न आएको थियो । उनले पहिलो ओभर बलिङ गरिरहेका थिए । उनले दुई बल सहि बल गरेका थिए, तर तेस्रो बल फ्याँक्न दौडँदा उनी क्रिजबाट टाढा खसे । खेलाडी नजिकै पुग्दा उनी बेहोस थिए । त्यसपछि उनलाई गंगा अमृत अस्पताल लगियो ।